Czech English German Russian

Vyjádření klientů

Velice děkujeme za naprosto precizní práci a skvělou domluvu při výrobě skříně na míru. Celá zakázka předčila naše představy! S dělníky montujícími skříň byla výborná domluva a i přes provoz zdravotnického zařízení nebyl tento nijak rušen.

Lukáš Maxmilián Rybníček - 28.1.2019

Velmi rád využívám této možnosti, abych napsal pozitivní referenci. Před několika měsíci jsme si s partnerkou nechali od vaší společnosti na míru udělat skříně do bytu. Spolupráce s vámi byla po celou dobu od konzultace, přes zaměření až po montáž – naprosto profesionální v tom nejlepším slova smyslu a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili vaší firmu a můžeme vás ujistit, že vaše služby svým známým budeme doporučovat.

René Šmerda

Myslím, že jsem náročný klient a konečně jsem si vybrala dobře. Máte velmi přehlednou a vkusnou webstránku a též milé a profesionální zaměstnance. Chválím jak pána, který nám dělal první zaměření, tak pána na druhém zaměření, paní Cipriánovou a také montážníky. A samozřejmě finální výrobek.

Rodina Cacarova

Jako právník oceňuji jak u svých klientů, tak u obchodních partnerů, dochvilnost, solidnost, přesnost. To všechno jsem našel u Vaši firmy STEN s.r.o. vestavěné skříně. Na všem, co jsme domluvili, platilo. Poradenství, příjemné jednaní, vstřícnost, výroba a montáž, vše bylo profesionální. Tímto děkuji za dosavadní již několikaletou spolupráci a rád Vaši firmu doporučím.

JUDr. Pavel Šprynar

Již při zadání a objednání zakázky na vestavěné skříně na míru, se pracovníci firmy STEN s.r.o., chovali velice ochotně, profesionálně a rychle. Výsledkem je nábytek, který jsem si představovala a přesně potřebovala.

MUDr. Venuše Bumbálková

Naprostá spokojenost chytrý a přehledný návrh ve vzorkovně opravdu solidní cena. Efekt - super skříň v chodbě, přesně taková, jakou jsme potřebovali. Děkujeme a budeme doporučovat.

Klímoví P-3

Děkujeme, dlouho jsme se nemohli rozhodnout a dali jsme na doporučení sestry. Měla pravdu - za super cenu máme skříně, které bychom v prodejně nábytku nikde nekoupili. Perfektně zaměřené krásně ladí s interiérem. Jsme opravdu spokojeni. Budeme doporučovat dál.

František Praha

Naši měli od STENU skříně na míru ve dvou bytech a i brácha je měl. Takže volba byla jasná. Vsadila jsem na jistotu a vyplatilo se. Je vidět, že mate hezčí materiály a větší výběr. Skříň je bytelná a mám z ní velkou radost. Děkuji zase za profesionální přístup a budu doporučovat dál.

Terka. Praha

Mohu stručně. Cena SUPER. Kvalita SUPER. Celkový dojem bombastický. Do RD za Prahou jsme potřebovali 4 skříně. Obcházeli jsme více podobných firem a nakonec ani nevím proč jsme se rozhodli pro vaši firmu STEN. Moc se nám skříně líbí a firmu Sten mohu vřele doporučit.

Milan B.

Dlouho jsem hledala firmu, která mi vyrobí přesně na míru dvě skříně z přírodních materiálu. Pak jsem se rozhodla pro Vás a jako výplň posuvných dveří jste mi doporučili bambus. Skříně jsou, úžasné a v mém bytě na vinohradech působí až luxusně. Předala jsem na vás kontakt kamarádce. Zdravím všechny do STENU a děkuji.

Marie, Praha – 3 Vinohrady

Vaší firmu mi doporučila kamarádka. Musím pochválit, profesionální přistup, dobré zpracovaní návrhu ve 3D i přehlednou kalkulaci. Nakonec to nebylo až tak drahé jak jsem se obávala. Závěr – doporučuji firmu STEN za kvalitu a profi přistup.

Veronika Praha západ

Kontaktujte nás, zastavte se...

STEN spol. s r.o.

: 261 58 868
DIČ: CZ261 58 868
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, v oddíle C, vložce č. 75507.

Vzorková prodejna

Seifertova 85
130 00 Praha 3
222 541 223
739 126 464
info@sten-skrine.cz Domluvte si prosím schůzku předem, abychom se Vám mohli věnovat na 100%.

Otevírací doba

Po: 10.00 - 19.00
Út - Čt: 10.00 - 18.00
: 10.00 - 17.00
V době od 13.00 - 13.30 jsou naši pracovníci na obědové pauze.