Czech English German Russian

Vyjádření klientů

Vážení. Chtěl jsem Vám poděkovat a pochválit Vás za příkladně profesionální přístup ke klientům. Na základě kladného doporučení Vašich zákazníků jsem volil Vaší firmu na vestavěnou skříň. Bonusem byla Vaše právě probíhající akce se slevou. Od počátku do konce probíhalo vše bezchybně. Od výběru a zadání do výroby, přes přeměření přesných rozměrů v bytě až po usazení skříně byla komunikace se všemi Vašimi zaměstnanci, s kterými jsem se setkal, korektní, příjemná a zcela bezproblémová.
Děkuji ještě jednou a držím palce , aby bylo vidět i nadále, že ve Vaší firmě mají všichni zájem o dobrou reprezentaci svojí práce.
zdraví

prim. MUDr. Ota Schütz

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat všem kdo se podíleli na mé objednávce a výrobě 2 skříní. A moc zvlášť bych chtěla pochválit pána který mi je montoval. Takových řemeslníků je velice málo. Ještě jednou moc za vše děkuji a přejí hodně tak spokojených zákazníků jako já.

Jana Makovová

Dobrý den, chci Vám touto cestou poděkovat za skvělé odvedenou práci a také Vašim spolupracovníkům. Jak ukazneni byli take monteri a udelali to perfektně. Všechno skvělé zapadlo do sebe na mm. Jestli máte Facebook stránku, ráda Vám napíšu doporučení. S úctou

Branka Žigić - 8.10.2019

Vážený pane Krevo, chci touto cestou poděkovat za provedenou práci a dodané vestavěné skříně. Spolupráce jak s Vámi, tak s panem Nowakem při zaměření byla bezproblémová. Kolegové montážníci provedli vše na jedničku a měli vše výborně zorganizováno, včetně dodržování bezpečnosti a čistoty při práci. Děkuji a srdečně pozdravuji.

Filip Skyba - 4.4.2019

Děkuji za skvělé provedení vestavěné skříně, které předčilo mé očekávání. Musím pochválit velmi vstřícné jednání prodejce pana Krevy , ochotu paní Cypriánové a hlavně ocenit profesionalitu a preciznost pana Šebíka, který skříně montoval. I přes malý zádrhel při zaměření se povedlo firmě dílo dokončit v domluveném termínu a ve vysoké kvalitě předat ! S výsledkem jsme velmi spokojeni a výrobky firmy Sten můžeme jen doporučit !

Stránská

Velice děkujeme za naprosto precizní práci a skvělou domluvu při výrobě skříně na míru. Celá zakázka předčila naše představy! S dělníky montujícími skříň byla výborná domluva a i přes provoz zdravotnického zařízení nebyl tento nijak rušen.

Lukáš Maxmilián Rybníček - 28.1.2019

Velmi rád využívám této možnosti, abych napsal pozitivní referenci. Před několika měsíci jsme si s partnerkou nechali od vaší společnosti na míru udělat skříně do bytu. Spolupráce s vámi byla po celou dobu od konzultace, přes zaměření až po montáž – naprosto profesionální v tom nejlepším slova smyslu a s výsledkem jsme nadmíru spokojeni. Jsme velmi rádi, že jsme zvolili vaší firmu a můžeme vás ujistit, že vaše služby svým známým budeme doporučovat.

René Šmerda

Myslím, že jsem náročný klient a konečně jsem si vybrala dobře. Máte velmi přehlednou a vkusnou webstránku a též milé a profesionální zaměstnance. Chválím jak pána, který nám dělal první zaměření, tak pána na druhém zaměření, paní Cipriánovou a také montážníky. A samozřejmě finální výrobek.

Rodina Cacarova

Jako právník oceňuji jak u svých klientů, tak u obchodních partnerů, dochvilnost, solidnost, přesnost. To všechno jsem našel u Vaši firmy STEN s.r.o. vestavěné skříně. Na všem, co jsme domluvili, platilo. Poradenství, příjemné jednaní, vstřícnost, výroba a montáž, vše bylo profesionální. Tímto děkuji za dosavadní již několikaletou spolupráci a rád Vaši firmu doporučím.

JUDr. Pavel Šprynar

Již při zadání a objednání zakázky na vestavěné skříně na míru, se pracovníci firmy STEN s.r.o., chovali velice ochotně, profesionálně a rychle. Výsledkem je nábytek, který jsem si představovala a přesně potřebovala.

MUDr. Venuše Bumbálková

Naprostá spokojenost chytrý a přehledný návrh ve vzorkovně opravdu solidní cena. Efekt - super skříň v chodbě, přesně taková, jakou jsme potřebovali. Děkujeme a budeme doporučovat.

Klímoví P-3

Děkujeme, dlouho jsme se nemohli rozhodnout a dali jsme na doporučení sestry. Měla pravdu - za super cenu máme skříně, které bychom v prodejně nábytku nikde nekoupili. Perfektně zaměřené krásně ladí s interiérem. Jsme opravdu spokojeni. Budeme doporučovat dál.

František Praha

Naši měli od STENU skříně na míru ve dvou bytech a i brácha je měl. Takže volba byla jasná. Vsadila jsem na jistotu a vyplatilo se. Je vidět, že mate hezčí materiály a větší výběr. Skříň je bytelná a mám z ní velkou radost. Děkuji zase za profesionální přístup a budu doporučovat dál.

Terka. Praha

Mohu stručně. Cena SUPER. Kvalita SUPER. Celkový dojem bombastický. Do RD za Prahou jsme potřebovali 4 skříně. Obcházeli jsme více podobných firem a nakonec ani nevím proč jsme se rozhodli pro vaši firmu STEN. Moc se nám skříně líbí a firmu Sten mohu vřele doporučit.

Milan B.

Dlouho jsem hledala firmu, která mi vyrobí přesně na míru dvě skříně z přírodních materiálu. Pak jsem se rozhodla pro Vás a jako výplň posuvných dveří jste mi doporučili bambus. Skříně jsou, úžasné a v mém bytě na vinohradech působí až luxusně. Předala jsem na vás kontakt kamarádce. Zdravím všechny do STENU a děkuji.

Marie, Praha – 3 Vinohrady

Vaší firmu mi doporučila kamarádka. Musím pochválit, profesionální přistup, dobré zpracovaní návrhu ve 3D i přehlednou kalkulaci. Nakonec to nebylo až tak drahé jak jsem se obávala. Závěr – doporučuji firmu STEN za kvalitu a profi přistup.

Veronika Praha západ

Kontaktujte nás, zastavte se...

STEN spol. s r.o.

: 261 58 868
DIČ: CZ261 58 868
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném MS v Praze, v oddíle C, vložce č. 75507.

Vzorková prodejna

Seifertova 85
130 00 Praha 3
222 541 223
739 126 464
info@sten-skrine.cz Domluvte si prosím schůzku předem, abychom se Vám mohli věnovat na 100%.

Otevírací doba

Po: 10.00 - 19.00
Út - Čt: 10.00 - 18.00
: 10.00 - 17.00
V době od 13.00 - 13.30 jsou naši pracovníci na obědové pauze.